Koupání je možné přímo na chalupě ve venkovním bazéně (průměr: 4 m, hloubka: 110 cm).

Letní koupaliště Lipník nad Bečvou (3 km od chalupy)

  • Jedná se o plavecký bazén (50 x 20 m ), dětský bazén, brouzdaliště, venkovní občerstvení s posezením.
  • Tel.: 581 772 621

 

Osecký Jadran (3 km od chalupy)

  • přírodní koupání ve štěrkovém jezeře Jadran u Oseka nad Bečvou, ke kterému se dostanete po cyklostezce Bečva (směrem na Přerov)                       

 

Zatopený lom ve Výklekách (11 km) a v Olšovci (14 km)

  • koupání je zde povoleno pouze na vlastní nebezpečí

         

Aquapark, plovárna Hranice (13 km od chalupy)

  • nabízí krytý plavecký bazén (25 m, 4 dráhy), relaxační bazén s atrakcemi (divoká řeka, vodní číše s houpacím bazénem, masážní lavice, vzduchová lehátka, vodní masážní trysky, sopka, chrlič vody), dětský bazén, tobogán, whirpool, sauna, parní kabiny, masáže, solárium, restaurace, mokrý bar. Letní koupaliště – 25m plavecký bazén se 4 dráhami, 25m výukový bazén, relaxační bazén s atrakcemi, bazén pro děti do 3 let s atrakcemi, dětské brouzdaliště, beach volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis, dětské hřiště s pískovištěm, průlezkami, skluzavkou, houpačkou, venkovní občerstvení s posezením, zapůjčení dřevěných lehátek, sportovních potřeb.

 

Krytý bazén Přerov (17 km od chalupy)

  • Vnitřní bazén – 50m plavecký bazén, masážní vana, whirpool, parní komory, divoká řeka, Kneippův chodník, dětský bazén, brouzdaliště, skluzavky, chrlič vody, stříkací želvička, posezení chobotnice a hvězdice. Venkovní bazén – 25m plavecký venkovní bazén, dětský bazének, bazén s atrakcemi, velká dvouproudová skluzavka, lezecká stěna, masážní lavice, divoká řeka, vodní hřib, chrliče vody, tobogan, děstké hřiště, plošina pro imobilní, trampolína. Sauny.

 

Aquapark Olomouc (27 km od chalupy)

  • vnitřní areál – lehátko a lavice se vzduchovou masáži, vodní chrlič, vodní dělo, proudový kanál, masážní trysky, protiproudy, turbo skluzavka s trychtýřem, tobogan s denním světlem a stripe-efekty, který  je možné sjíždět na pneumatikách nebo bez pneumatiky, skluzavka, masážní bazén – se vzduchovou masáží, Whirlpooly s masážní lavicí se vzduchovou a vodní masáží, dětský bazén s vodními tryskami, chrličem, spojovací skluzavkou a vodopádem, tepidárium, parní lázeň, letní aquapark, dětský koutek, wellness & relax, aquarestaurace.

 

Heipark Tošovice (36 km od chalupy)

  • obrovská vodní nádrž s čištěnou vodou o rozloze 70 x 50 m, která v zimě slouží jako zásoba pro výrobu sněhu. Díky své optimální hloubce až 5,5 m je vodní nádrž v HEIPARKU oblíbeným místem pro plavání anebo skoky z velkého mola. Součástí nádrže je také prostorné brouzdaliště pro děti o hloubce od 0,3 m do 1,5 m. Kolem celé nádrže jsou rozlehlé travnaté plochy určené k odpočinku, najdete zde také hřiště na plážový volejbal, fotbálek a malé jezírko s vodopádem.

 

Pro otrlejší je možnost koupání v nedaleké řece Bečvě (200 m od chalupy:)).